Dodaj firmę

Z dniem12 listopada 2023 zaprzestajemy darmowych wpisów w katalogu reklamujemy.eu

Dlaczego jest taka nasza decyzja?

Niektóre firmy zalewają nas skopiowaną treścią z internetu, które wcześniej już umieściły ją w kilkunastu bądź w kilkudziesięciu innych (nie naszych) katalogach. Nasze katalogi istnieją już kilka lat i do tej pory są one moderowane i nie przyjmujemy treści skopiowanej i powielonej. Cały czas na to zwracamy uwagę i to podkreślamy. I udawało nam się nad tym panować do tej pory, Dzięki temu, jeżeli ktoś się przyłoży do prawdziwego pozycjonowania stron SEO, katalogi nasze mają swój mocny potencjał przy pozycjonowaniu.

Zalewa nas fala skopiowanego tekstu wysyłanego przez tak zwanych” pozycjonerów”. Katalogów mamy kilkanaście, także robią się z tego ogromne ilości informacji i danych . Musielibyśmy zatrudnić dodatkową osobę do wprowadzania tych danych.

Jesteśmy firmą reklamową i głównym profilem naszej działalności – jest drukowanie i produkcja fizycznej reklamy. Założenie kilkunastu katalogów ma służyć pozycjonowaniu naszych produktów, żeby nie płacić sporych pieniędzy agencjom marketingowym od pozycjonowania. Przy okazji udostępniliśmy darmowe wpisy do pozycjonowania. Ale nie jest to widać docenione, przez większość firm pozycjonujących strony.

Wszystkie przesłane wpisy przez formularz dodawania do tej pory zostaną przetworzone i zgodnie z regulaminem bądź dodane do katalogu lub usunięte do kosza.

Jeżeli, będziesz chciał współpracować z nami, niedługo będzie przygotowany formularz płatny + bramka płatności.

Druga przyczyna to jednak niemałe koszty w skali roku utrzymania serwera, opłacenia kilkunastu domen oraz kilkunastu adresów IP. Dlatego wprowadzimy symboliczną opłatę za jeden wpis 10 zł +VAT. Ale otrzymasz to co miało być we wpisie premium za wyższą cenę. Szczegóły już w krótce . Zostaniesz w naszym katalogu i będziesz rozwijał swoją firmę w internecie dzięki naszym katalogom, to będziemy zadowoleni, jeżeli nie będziemy musieli sobie jakoś poradzić bez Ciebie . Oczywiście wystawiamy faktury VAT