Thermomix Marty – ile kosztuje Thermomix TM6

Opublikowano Umieszczono w kategoriach: AGD
Thermomix kosztuje na oficjalnej stronie Vorwerk 5 495 zł w podstawowej wersji TM6 wraz ze standardowymi akcesoriami. Natomiast za drugą, nieco bardziej rozbudowaną opcję z Thermomixem TM6 oraz Thermomix Friend zapłacimy 7 210 zł. Na stronie istnieje także możliwość zamówienia konsultacji wideo, czyli Thermowizji, podczas której przedstawiciel omówi dostępne opcje sprzedaży i wskaże możliwości najnowszych modeli.
Dla wielu osób ważne jest także to, ile kosztuje Thermomix na raty. Najnowszy model TM6 można czasem nabyć z opcją ratalną 0%. Oznacza to, że cena na raty jest taka sama, jak cena zakupu Thermomixa za gotówkę. Warto śledzić promocje na stronie firmy Vorwerk, aby móc skorzystać z takiej oferty.
Standardowe warunki sprzedaży ratalnej Thermomixa obejmują kredyty udzielane przez firmę Vorwerk we współpracy z bankami Credit Agricole lub Alior Bank. Możliwe jest zakupienie nowego modelu Thermomix TM6 lub Thermomix TM6 z Thermomix Friend w 10 do 48 ratach. Firma Vorwerk umożliwia również bezproblemową nadpłatę kredytu, dzięki czemu spłata Thermomixa może nastąpić w krótszym czasie.
adres strony:https://thermomixmarty.pl
Kategoria::AGD